Titánzinok

Titánzinok je zliatinou zinku, titánu a medi. Kombinuje v sebe výborné mechanické a poveternostné vlastnosti. Titánzinok je materiá, ktorý si prirodzenou cestou vytvára ochranu pred poveternostnými vplyvmi. Výskledkom tohto procesu je tzv. patina, ktorá výborne chráni povrch pred poveternostnými vplyvmi. Titánzinok nevyžaduje žiadnu ďalšiu povrchovú úpravu a postupom času mení svoj vzhľad na sivú farbu. Životnosť titánzinku je niekoľkonásobne vyššia ako u pozinku.

 

Zobrazenie: Zoznam / Vedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Zvodová rúra kruhová TiZn
Falcovaná zvodová rúra svojou presnosťou spracovania a širokej farebnej  palete presne zapadne k ostatným prvkom systému ELEMENT. Dĺžky falcovanej zvodovej rúry 1,2, 3, 4, bm
7.91€
Žľabový hák TiZn
Žľabový hák môže byť v prevedení s prelisom alebo žľabový hák opláštený. Žľabové háky sa vyrábajú v širokej škále rozmerov.
3.18€
Kotlík lisovaný závesný TiZn
Kotlík lisovaný závesný kónický strojne zváraný
6.30€
Vnútorný žľabový roh TiZn
Vnútorný žľabový roh  je lisovaný z jedného kusu materiálu. Presné rozmery pri výrobe zaručujú dokonalé spojenie s ostatnými prvkami odkvapového systému ELEMENT.
12.58€
Vonkajší žľabový roh TiZn
Vonkajší žľabový roh je vyrobený lisovaním z jedného kusa. Presné rozmery pri výrobe zaručujú dokonalé spojenie s ostatnými prvkami odkvapového systému ELEMENT.
12.58€
Lapač lístia
Lapač lístia je výbornou ochranou Vášho žľabu pred  listím.
4.16€
Geiger
Zvodová nádrž GEIGER 80 - 125 mm
12.00€