Platba a dodanie

Platba:
 
Všetky uvedené ceny sú s DPH.
 
1.Prevod na účet (bezhotovostná platba) - Sumu za objednaný tovar nám uhrádzate prevodom na účet až po potvrdení Vašej objednávky. Tovar zasielame až po prijatí platby na účet (cena tovaru a poštovného).
 
2.Dobierka - Peniaze za tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru. Pri neprevzatí tovaru, ktorý je predmetom kúpnej zmluvy, vzniknutej na základe objednávky kupujúceho v internetovom obchode www.kamapo.sk, je predávajúci oprávnený požadovať od kupujúceho náhradu škody vo výške nutne vynaložených nákladov, súvisiacich s plnením z právoplatne vzniknutej kúpnej zmluvy vo výške 10 EUR.
 
Kupujúci je povinný prezrieť tovar bezprostredne po jeho prevzatí. Ak je zistené poškodenie obalu výrobku, kupujúci skontroluje stav tovaru a v prípade poškodenia
vyhotoví záznam o poškodení za prítomnosti dopravcu. Kupujúci má právo viditeľne poškodenú zásielku neprebrať. Zodpovednosť za poškodenie v priebehu prepravy nesie dopravca ak je tovar poistený. Podpísaním prepravného listu kupujúci súhlasí s prevzatím zásielky a potvrdzuje, že dorazila bez viditeľného poškodenia.
 
3.Osobný odber – po dohode na adrese Strojnícka 13, Prešov.
 
 
                                        
Doba dodania tovaru je štandardne 7 dní (pracovných) ak nie je uvedené inak. Ak z nejakého dôvodu nie je možné túto lehotu dodržať, budeme Vás o tom bezodkladne informovať. O vybavovaní Vašej objednávky Vás vždy informujeme emailom.
 
Tovar sa odosiela prostredníctvom Slovenskej pošty, v prípade záujmu doručíme zásielku aj kuriérom.
 
Cena poštovného závisí od váhy balíka a rozmerov.
 
Zásielky doručené kuriérom budú vybavované individuálne podľa cenníka kuriérskej služby.
 
Prešov a blízke okolie si tovar môže vyzdvihnúť po telefonickej alebo mailovej dohode aj na adrese firmy.