Trapézový systém

Trapézový systém je charakteristický jednoduchosťou a peknou výraznou formou, čo umožňuje získať zaujímavý štýl strechy domu alebo priemyselného objektu.

Trapézový systém je ideálny na vonkajšie aj vnútorné použitie, na plášte striech ale aj fasád. Vyrábajú sa z pozinkovaného a lakoplastového plechu hrúbky 0,45 – 1,0 mm.

Na základe dlhoročného vývoja boli vyvinuté materiály, ktoré v sebe kombinujú najlepšie vlastnosti kovov. Zlepšujú zvukovo izolačné vlastnosti oceľového jadra a chránia plech. Trapézové plechy vyrábame v základných odtieňoch stupnice RAL.

Trapézový systém T 35 klasik

     Trapézový systém T35 Klasik je ideálne na vnútorné a vonkajšie použitie. Výborne sa hodí na plášte striech, fasád, priemyselných objektov.

     Trapézové plechy T 35 klasik Vám ponúkame v šiestich základných farebných odtieňoch. Na základe Vašej požiadavky Vám vyrobíme trapézové plechy aj v ostatných odtieňoch podľa palety RAL.

 

 

 

 

Materiál

Pri výrobe sa používajú tieto materiály:

  • Pozink s  vrstvou zinku od 200 g/m2
  • Lakoplast - oceľový plech, obojstranne žiarovo pozinkovaný plech, s vrstvou zinku minimálne 200 g/m2, pasiváciou, ochranným lakom hrúbky min. 7 µm. Finálnu vrstvu tvorí lakoplastová povrchová úprava na polyesterovej báze, hrúbky min. 25 mik. Životnosť takto upravených plechov je v bežných podmienkach min. 40 rokov.

 

 

 

 

 

 

Farebné odtiene:

 

Trapézový systém T 35 fest

   

 

     Trapézový systém T35 fest je vďaka svojím úžitkovým vlastnostiam výborný stavebný materiál. Je ideálny na vonkajšie a vnútorné použitie, na plášte striech, fasád ale aj priemyselné objekty.

Vďaka zosilnenému špeciálne upravenému profilu trapézového plechu, je systém T 35 fest ešte pevnejší.

Výška profilu: 34 mm

Šírka: 1032 - 1038 mm

Dĺžka: 500 - 12000 m

 

V tejto kategórií niesú žiadne produkty.